Přestěhovala jsem se do nového krásného bytu a tak nějak se mi jako výživové poradkyni přihodilo, že jsem se ocitla v tomto bytě bez kuchyně. A zrodil se nápad. Inspirovat tak všechny, kdo rádi rychle něco zdravého smlsnou a také všechny, kteří nemají čas připravovat káždý den čerstvé jídlo. 

Tipy výživové poradkyně bez kuchyně

Paleo raw tyčinky

Ze zdravé výživy. Spolu s bombuskami za mě zatím nejchutnější tyčinky, tyto navíc s větším obsahem proteinu. 
+

Kokos drink

Z DM drogerie, výborný do smoothies nebo jen tak.
+

Chia kaše z DM

Z DM drogerie, s brusinkami nebo borůvkami, syrovátkou nebo kešu ořechy. 
+

Raw zeleninové chipsy

Koupeno: Zdravá výživa Zasytí a potěší výrazným cibulovým akcentem. Kalorická hodnota minimální, vhodná alternativa místo pečiva na křoupání jen tak k zelenině. Zpracováno do 42st, takže zůstávají zahcovány důležité živivny. Na výběr mnoho příchutí. 
+

VEČEŘE Z DM DROGERIE

Žitné suchary (alternativa žitný kváskový chléb), veganský karbanátek, pomazánka, olivy (Albert nebo DM drogerie). I takto se dá namíchat večeře, když není kuchyně, pomazánka toskánská - luxusní chuť.  
+

INSTANTNÍ KUSKUS

Koupeno: Zdravá výživa. Lehce pikantní, dle mého trochu suché jídlo, zasloužilo by si k sobě dušenou zeleninu, fazole v omáčce, nebo zeleninový salát s dobrou zálivkou.  
+

RAW TYČINKY BOMBUS

Koupeno: Zdravá výživa, Albert, DM drogerie Tyto tyčinky jsou mé raw favoritky a to maracua, kokosová, čokoládová – chutná jako raw brownies – mňam. Obsahují sušené ovoce a přísadu dle chutí, bez oříšků, tudíž jsou lehčeji stravitelné, přitom zasytí a cena je oproti jiným raw tyčinkám velmi...
+

KOKOSOVÁ TAPIOKA S MEDEM

Koupeno: Zdravá výživa. Pudinková konzistence, originální chuť, lehce sladký. Vhodný na svačinku dopolední i odpolední.   
+

Pudink s jablky a chia

Koupeno: Albert. Osvežující, lehký, plný omega 3 mastných kyselin díky chia semínkům, sladký tak akorát.  
+

OVOCNÉ SMOOTHIE PIŇA COLADA

 Koupeno: Albert. Lahodný a dost sladký, ještě mají tohoto mrňouska (200 ml) mangového. Kaloricky hodně vydatná sladkost (800 kJ), doporčujuji spíše jako ochucovadlo do domácích smoothies.  
+