Můj příběh: 

Výživu jsem si nevybrala, ona si vybrala mě a stala se mojí vášní. Vše začalo ve 20 letech, kdy jsem si změnou jídelníčku, detoxikací a čínskými bylinkami uzdravila zdravotní problémy (atopické ekzémy, migrény) a zastavila postupné zvyšování váhy. Během let jsem skrz své tělo vyzkoušela mnoho různých výživových směrů (makrobiotiku, výživu dle krevních skupin, dle metabolického typu, ajurvédy aj.). Jak jsem se nořila do zdravého životního stylu více hlouběji, chtěla jsem jít  do praxe, a tak jsem se stala výživovou poradkyní pro Svět zdraví, dále jsem spolupracovala s Expreskou a 30ti denní výzvou a se studiem Elixír na Vinohradech. Upřednostňuji osobní přístup, tempo změny jídelníčku a životního stylu přizpůsobuji klientovi. V praxi se mi osvědčilo kromě výživových konzultací a následného vedení i služba nákupu potravin a učení umění z těchto potravin připravit zdravý a zároveň chutný pokrm. Moje specializace je také odkyselení a detoxikace, kterému úžasně pomáhají zelené potraviny. 

 

Vzdělání a praxe:

Kurzy, semináře, inspirace:

  • Certifikovaný kurz poradce pro výživu Nutris.                                         
  • Certifikovaný kurz poradce pro výživu Svět zdraví, asistentka .
  • Certifikovaný kurz poradce pro výživu Expreska.
  • Kurz Naděždy Kubíkové - Makrobiotika v praxi. 
  • Kurzy vaření a přednášky - Zuzana Terešová (Macrobios), Iva Bahníková (Ninestarkistudio), Anna Hýžová (Škola živé stravy).
  • Knihy: Zázračná detoxikace (Robert S. Morse), Odkyselení těla (Patrizia Pfisterová), Radost z jídla (Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzáň), Fit pro život (Harvey and Marilyn Diamond), Makrobiotika (Carl Ferré), Nemoc jako cesta (Thorwald Dethlesfsen, Rüdiger Dahlke)

Specializace:

  • Odkyselení organismu, detoxikace organismu, výživa dle typologie sedmi tibeťanek, syrová strava a hlavně zdravý selský rozum :).
  • Návrat k původní intuici našeho těla, které nejlépe ví, co je pro nás v daný okamžik nejlepší. Tuto intuici a vědomí jsme měly jako malé děti, kdy jsme ještě byly v živém proudu života.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: