Krásné povídání - Teal Scott: nemoc, výživa

"....Odšťavňování je úžasné, hlavně co se zeleniny a ovoce týče. Pijte tyto šťávy min. 2x denně. Spousta lidí pije pouze tyto šťávy, když jsou nemocní. Dostáváte potřebné výživné látky a přitom se nezatěžujete trávením. Vyhněte se cukru, kofeinu, bílé mouce. Jsou to jedy !!! Nejezte mléčné výrobky, smažené jídlo, a maso. Opravdu se těchto věcí vyvarujte, pokud se snažíte vyléčit. Ideální je alkalická (zásaditá) strava. Čím kyselejší je vaše strava, tím úžasnější prostředí pro viry a bakterie..."

Jsem nemocný. Co mám dělat?

Zdravím Vás. Dnes bych chtěla mluvit o nemoci. Nejprve z energetického hlediska. Z energetického hlediska je léčba zásahem proti toxicitě. Organismus se stane toxickým, když jsme byli po určitou dobu zaměřeni negativně. A to způsobí, že si blokujeme přirozený přísun energie, což má dále za následek kumulaci energie s nízkou vibrací.

Nahromadění nízko vibrující energie vyvolá následující symptomy: smrštění brzlíku = oslabení imunitního systému, dále tato nízkovibrační energie způsobí, že tělo není schopno zbavovat se toxinů – což jinak běžně provádí každý den. Dojde k tomu, že se vám začnou rozpadat buňky. Buňky vašeho těla jsou oslabené a začnou odumírat Toto prostředí se stane ideálním pro bakterie a viry. Využívají příležitosti. Dojde tedy k infekci.

Jakmile je překročena hranice toxicity, kterou tělo ještě toleruje – začnou se ve velkém projevovat určité symptomy. Máte horečky, kýcháte. Jste zahlenění. Zažíváte vše, co si spojujete s pojmem – být nemocný Tělo stimuluje samo sebe – snaží se zbavit toxinů. Využívá veškeré energie, aby se zbavilo těchto toxinů. Chce znovu dosáhnout homeostázy. Jedná se tedy o kritickou toxicitu, kterou se tělo snaží zlikvidovat – a my to nazýváme NEMOCÍ.

Pokud neodstraníte příčinu, které způsobila toxicitu – objeví se znova. Budete znova nemocní. Bakterie a viry nejsou příčinou nemocí, kterými trpíme! Jsou v tělech “nemocných “, protože potřebují odumírající tkáň, aby sami přežili. Jakmile najdou organismus, který pro ně představuje ideální prostředí – začnou kolonizovat. To je důvod, proč NE VŠICHNI, kteří jsou vystaveni bakteriím, či virům ve skutečnosti onemocní. Onemocní pouze ti, jejichž imunita je již trochu nabouraná – díky předchozí negativitě.

Bakterie a viry nám mohou ve skutečnosti pomoci, chceme-li být zdraví. Místo v našem těle, které potřebuje uvést zpět do rovnováhy – je často viry a bakteriemi kolonizováno. V podstatě působí jako stimulátory – donutí tu část těla, která je rozhozená, aby se vrátila zpět do rovnováhy. Tvrdit, že bakterie a viry způsobují onemocnění je stejné, jako říci, že mouchy způsobují odpad. Jsou přitáhováni tím, že je hostitel oslaben.V jeho těle se hromadí odpad, jelikož skrze něj neproudí dostatečné množství energie. Ve zdravém prostředí nemají z čeho žít.

Teorie, že mikróby způsobují onemocnění byla poprvé představena Louisem Pasteurem v 19.století. Dodnes na ní celá medicína stojí. Před svou smrtí sám přiznal, že se zmýlil. Mikróby nemohou způsobit infekci, bez toho aniž by měli důvod. Záleží na buňěčném prostředí, zda a v jakém množství jimi bude napadeno. Bohužel už bylo pozdě. Celý svět mezitím jeho teorii přijal a doslova se na ní upnul. Mikróby se vymknou kontrole pouze v případě, že je úroveň toxicity extrémně vysoká.

Příkladem může být mor ve středověku. Kvalita živobytí ve středověku byla pro mnoho lidí děsivá. Podvýživa, oslabený imunitní systém, emocionální vypětí. A ke všemu kvalita hygieny. Výsledkem masové negativity a tělesného oslabení bylo lidstvo, které poskytlo ideální prostředí pro blechy. A pro bakterii, kterou tyto blechy přenášely. Tato bakterie se jmenuje YERSINIA PESTIS. Yersinii pestis byl přičítán bubonický mor.

Bakterie a viry nezpůsobují onemocnění, kterými trpíte. Oni pouze najdou perfektní prostředí k rozmnožování. To si vytvoříte negativními myšlenkami, slovy, nebo činy!!! Jsou to myšlenky, slova a činy, které brání volnému průtoku energie vaším tělem. Když omezíte průtok energie vlastním tělem, vaše buňky nebudou prospívat. Začnou odumírat a vytvoříte tak útulné místečko pro bakterie a viry. To je důvod, proč je doktoři při testech objeví v těle nemocných. Není to proto, že by tato onemocnění sami vytvořili.

Nyní chci říct pár slovo o tom, co dělat když onemocníte. Jediné co musíte udělat, je umožnit svému tělu dostat se zpět do rovnováhy. To je všechno. Umožnit svému tělu, aby se dostalo do rovnováhy. To ono umí. Vaše tělo je vybaveno, aby vše udržovalo v rovnováze. Jeho přirozeným stavem je zdraví, ne nemoc. Vždy je na vaší straně. Takže přemýšlejte jak mu umožníte, aby dělalo svou práci. Musíte být k sobě upřímní s ohledem na vaše myšlenky, slova a činy. Umožňujete léčení? Nebo se mu naopak vzpíráte?

Potlačování symptomů není to samé jako léčba. Často léčení bráníme tím, že potlačujeme symptomy. Mnoho z těchto nepříjemných symptomů ve skutečnosti nakopává tělo, aby se začalo zpátky srovnávat. Horečka nutí tělo, aby opět našlo homeostázu. Kašel z vašeho těla vylučuje mnoho věcí, které by tam jinak zůstávaly a tělu škodily. Musíte udělat osobní upřímné rozhodnutí.

Umožňuji tím co dělám svému tělu léčení, nebo mu naopak bráním? Neztěžuji mu to naopak? Snažte se překonat odpor, který vůči nemoci cítíte. A to jakýmkoliv způsobem. Přemýšlejte nad tím, proč byste měli být nemocní – namísto toho, proč byste neměli. Jakýkoliv odpor vám znemožní naladit se na frekvenci léčení. V nemoci nebo při poranění zažíváte takovou bolest, jakou si sami připouštíte. Nemoc nebo poranění, které je považováno za závažné, bude mít za následek vyšší level bolesti, než tzv. lehká věc.

Za 2. sv. války někteří vojáci nepotřebovali medikaci, i při těžkých poraněních. Svá zranění totiž vnímali jako požehnání, která je dostanou domů. Jejich zranění jim tedy nezpůsobovaly bolesti a traumata. Ta samá zranění však běžnému civilistovi způsobovala neskutečné utrpení. Zaměřovali se totiž na myšlenku, že taková zranění znamenají ztrátu mobility, ztrátu financí… Pouze naše interpretace ovlivňuje, jak budeme danou situaci prožívat.

A nevztahuje se to pouze na tuto situaci – ale na celý náš život. To je důvod, proč musíte změnit pohled na nemoc. Abyste vyléčili nemoc, musíte ji přijmout. Musíte jí doslova projevit uznání. Neznamená to, poddat se jí, být v depresi a cítit se jako oběť! Jde o převzetí zodpovědnosti za svůj život. Přijměte situaci – jste tam, kde jste.Nezaměřujte na myšlenku – JÁ BYCH NEMĚL BÝT NEMOCNÝ.

Když budete proti nemoci bojovat, pouze ji posilujete. Odmítání nemoci, je pro tělo velice stresující. Když nemoc přijmete, dovolujete energii, aby proudila skrze vaše tělo. Sami si pak můžete uvědomit, proč jste onemocněli. Nestyďte se za nemoc a nebojujte s ní. Můžete se díky ní stát silnější, tam kde jste předtím byli slabí. Žít šťastnější spokojenější život a vyrovnanější život.

Nemoc přínáší příležitosti. Pokud ji budeme nenávidět, uniknou nám. Spolupracujte s ní. Vaše tělo se tak snaží získat vaší pozornost. Nemoc je způsob jak vás přesměrovat, abyste žili naplněnější život, než předtím. Není důvod se jí obávat. Nezlobte se na ni, nejste obětí. Vaše tělo je vždy na vaší straně. Není to nepřítel. Když ho tak vidíte, zabíjíte ho svými vlastními myšlenkami.

Chtěla bych říci pár slov k autoimunitním onemocněním. Spousta lidí z lékařské oblasti vám řekne, že při autoimunitním onemocněním tělo napadá samo sebe. Když se v těle usadí toxiny, tělo je napadá. Může se zdát, že tělo napadá samo sebe, ale není tomu tak !!! Tělo nemá sebevražedné tendence! Pokud ovšem nemáte tyto tendence VY ! Ať už podvědomě, nebo vědomě. Extrémní infekce, která provází autoimunitní onemocnění je reakce, která říká CHCI PŘEŽÍT !

Tělo sebe samo opravdu nelikviduje. Dám vám pár tipů co můžete udělat, když jste nemocní. abyste zlepšili svůj POHLED na nemoc.
1) Vyjádřete svůj problém: Mám chřipku…
2) Napište jak se díky tomu cítíte: Svět je proti mě. Můj život skončil. Už budu pořád nemocný. Možná jste v depresi. Můžete vyjmenovat fyzické symptomy.
3) Napište co vám nemoc dala. V čem se cítíte lépe.

 

Např. Virus je pouze zhmotněná vibrace negace v mém životě. Pokud se Zdroj okamžitě stane tím, co chci. Může být pouze přející. Mohu tedy věřit, že mé JÁ a moje tělo mají na srdci pouze nejvyšší dobro. Mohu se tedy hodit do klidu a nechat tělo, aby se nemoci zbavilo samo. Když zvracím, zbavuji se všeho co mi neprospívá. Svých starých vzorců, stejně jako nemoci samotné. Je dobré dostat to ze sebe. Pouze když prospívám, mohu pomoci druhým. Nemusím se virům bránit.

Moje tělo udělá přesně to, na co je nastavená – je to technologický zázrak. Je to stroj z masa a krve, který je řízen myslí. Nyní se musím o své tělo láskyplně starat. Co teď můžu jíst, abych měl pocit opečovávání. Jak to vypadá a jaký je to pocit, když vyjadřuji svému tělu lásku? Výborná příležitost být lenivý a koukat na filmy. Líbí se mi, že o sebe opravdu pečuji. Díky tomu si uvědomuji spoustu věcí, které jsem předtím dělal špatně. Věci, díky kterým jsem onemocněl.

Kdy se cítíte dobře? Na co myslíte v souvislosti s onemocněním? Každý to má jinak. Je velmi důležité tyto dobré myšlenky cíleně vyhledávat. Díky tomu se totiž dostáváte zpět do rovnováhy. Smýšlíte o nemoci pozitivně, ne negativně. Napište si jakoukoliv myšlenku, díky které se cítíte DOBŘE a která se vztahuje k situaci, ve které se právě nacházíte. Nemoc je proces léčby, směruje vás abyste se zamysleli – kde je chyba. A tyto faktory odstranili.

Teď vám vysvětlím, proč jsem minulý týden nachladila :-) Zaprvé stres. Stres je příčinou číslo jedna, co se onemocnění týče. Stres – jakákoliv negativní myšlenka, která dá mozku signál aby uvolňoval stresové hormony do krevního oběhu. Stres je indikátorem, že významně omezujete proudění energie skrze vlastní tělo!!! V průběhu minulého měsíce jsem hodně negativně přemýšlela o své práci. Cítila jsem se přepracovaně, vnímala jsem že se nevěnuji své rodině a na druhou stranu kolik času mi bere rodina, který bych mohla věnovat práci. Nabrala jsem si toho prostě moc, čímž jsem známá:-)

O vánocích jsem hostila celou rodinu:-) takže si dovedete představit všechny osobní třenice, které tu vznikaly. A celou dobu jsem ještě negativně vnímala svou práci. Což je úžasný recept pro naprostou vibrační katastrofu:-) Před dvěma týdny jsem se zastavila a říkám si: “Proboha Teal, jestli budeš pokračovat tímhle tempem, budeš nemocná. ” Ani tohle vědomí mě nedonutilo, abych na svém nastavení něco změnila. Stále jsem viděla co MUSÍM MUSÍM. “Musím ” je relativní.

Moje priorita nebyla dostat se do rovnováhy, ale zvládnout to, co MUSÍM. Šla jsem do nemocnice – místa, kde se shromažďují nemocní:-) A voilá moje tělo bylo v té době perfektním prostředím pro chřipkový virus. Na tomto příkladu můžete vidět, co nemoc způsobilo. Delší dobu jsem se obírala negativními, stresujícími myšlenkami. Abych se vyléčila, musela jsem najít způsob, jak tento stres zmenšit. Nebrat si toho tolik. A zbavit se přesvědčení, že něco MUSÍM.

Jakmile začnete poslouchat své tělo, zjistíte, že problémy či onemocnění rozhodně nejsou náhodná. Nemoc nepřijde z čista jasna. Často si lžeme a myslíme si, že na nás sama skočila. Protože si nejsme schopni uvědomit, jaká naše nastavení tu nemoc způsobily. Stres vnímáme jako normální! Odpor k něčemu vnímáme jako normální! Takže si ani neuvědomujeme, že to jsou pravé příčiny !!!

Zeptejte se svého těla při meditaci: “Co mi chceš říci? ”
“Co je záměrem této nemoci? “…co mi chce říci?
Aby se vám začalo dařit lépe, musí z vašeho života zmizet DŮVOD proč jste onemocněli !!!

Můžete zkusit léčivé vizualizace. Řízené vizualizace. Fungují naprosto výborně. Kdykoliv se zaměřujete na to, co chcete aby se ve vašem tělo dělo, informujete své geny a buňky. Vaše MYSL je řídící centrum. Můžete si představit, jak se zbavujete toxinů. Nebo jako nasáváte energii. Žádný způsob není špatný, záleží na tom, co vám vyhovuje. Rozhledněte se kolem a najděte ten způsob, který vám vyhovuje. Pak se tomu, ale musíte přes den věnovat. Nepodceňujte sílu mysli, co se léčení týče.

Problém je, když podceňujeme své tělo. Ono ví, co má dělat. Léčba vyžaduje dvě věci. Musíme věřit sami sobě a svému tělu. Musíme cítit, že si zasloužíme být zdraví. Další bod jsem už zmínila, týká se vás a vašeho života. Buďte upřímní sami k sobě, když si říkáte, že něco MUSÍTE. Když onemocníme, nebo když se stav zhoršuje, je to kvůli našemu přesvědčení, že něco MUSÍME. Ale to je pouze VOLBA.

Lidé říkají: “Nemůžu odpočívat, musím do práce. ” Teprve když je jim tak zle, že se tam nemohou doplazit – dovolí sami sobě zůstat doma. Léčba je o tom DOVOLIT SI TO. Dovolit tělu, aby se dostalo zpět do rovnováhy. Předtím, než opravdu fyzicky nejste schopní dělat TO, o čem jste přesvědčení že MUSÍTE. Tohle nastavení je nelítostné a neslučuje se se zdravím.
když si říkáte MUSÍM MUSÍM a jedině tehdy, když už to fyzicky nejde, tak si léčbu dovolíte.

Nenechávejte to zajít tak daleko. Z tohoto stavu je pak mnohem těžší se dostat. Jste totiž od rovnováhy hodně vzdáleni. Dovolte si, vyléčit se. Dovolte si zažívat takové věci, díky kterým jste šťastní a zdraví. Pokud to neuděláte, tak vám slibuji, že se vaše tělo stane toxickým. Onemocníte a vaše tělo se pak bude snažit dostat zpátky do rovnováhy. Tady je pár tipů, jak se dostat zpět do rovnovážného stavu.

Zaměřujte se pozitivně – na cokoliv !!! Hlavně na nemoc samotnou. Jakákoliv pozitivní myšlenka vás vrací zpět do rovnováhy. Umožňuje energii, aby volně proudila skrz vaše tělo. Když jste schopni pozitivně smýšlet o nemoci samotné, její symptomy s vámi přestanou vibračně ladit…a mizí. Pocíte okamžité zlepšení.

Pokud máte extrémní bolesti a je hodně těžké myslet na cokoliv pozivitního, musíte za každou cenu najít nějaké ROZPTÝLENÍ !!! Rozptýlení je klíčové, trpíte-li nějakým závažným onemocněním, nebo jsou-li příznaky vaší nemoci nesnesitelné. Musíte za každou cenu odvrátit pozornost od těch věcí, díky kterým se cítíte špatně. Čím více se zaměřujete na bolest, nebo na jiné příznaky, tím silnější budou.

Sledujte filmy, dejte si vanu, poslouchejte hudbu, čtěte – cokoliv co vám umožní, aby byla vaše pozornost jinde, než u své nemoci. Pokud se vám podařilo rozptýlit svou pozornost dostatečně, ucítíte, že není nemožné se zaměřovat pozitivně. Uvolníte se a vaše tělo bude moct dělat svou práci a vy mu svým pozitivním zaměřením budete pomáhat. Můžete si zahrát hru, které říkám: “Jak bych se mohla cítit ještě pohodlněji? ” Udělejte si maximální pohodlí.

Pak se zeptejte sami sebe: “Jak bych se mohla cítit ještě pohodlněji? ” Možná uslyšíte: “Dej si vanu, chci studený obklad, chci sklenici vody, chci nějaký veselý film. ” Cokoliv uslyšíte – je důležitě to udělat. Jako malé nás neučili takhle přemýšlet. Ale tohle je přesně způsob, jakým si dolíte, aby se vaše tělo samo vyléčilo. Opakujte si tuto otázku několikrát denně. Čím pohodlněji se cítíte, tím více energie může proudit vaším tělem. Tím více, umožňujete svému tělu, aby dělalo svou práci. Namísto toho, abyste se cíleně udržovali ve stavu nepohodlí.

Na uzdravení potřebujete spousty odpočinku. Vaše tělo potřebuje hodně energie na vyloučení všech toxinů. Opravdu tuto energii potřebuje. Vyhněte se všemu, co vás stimuluje. Neposlouchejte hudbu, která vás stimuluje. Nejezte jídlo, které stimuluje. Nedívejte se na obrázky, které vás stimulují. Musíte navodit relaxační atmosféru, to je priorita. Nic jiného. Další co musíte udělat a to jste slyšeli už milionkrát, je pitný režim.Musíte se prolévat vodou. Když se vaše tělo zbavuje toxinů, potřebuje tekutiny, aby je mohlo vyloučit.

Speciálně voda. Voda vám pomáhá zbavit se toxinů. Nemoc znamená přemnožení toxinů. Čím více jste schopni vypít, tím více toxinů dokážete vyloučit, skrze ledviny a vylučovací orgány. Pijte čistou vodu. Pramenitou vodu nebo filtrovanou vodu – to je nejlepší. Pokud můžete, vyhněte se vodě z kohoutku. Obsahuje spoustu chemikálií,a ty nám při léčení moc nepomohou. Můžete si vyrobit krystalovou vodu. Ponořte do ní krystaly na cca 10 min.

Když jste nemocní, nemůžete pro sebe udělat nic lepšího, než pít čistou VODU !!! Beze srandy. Vyhněte se nápojům s bublinkami, jako moru:-) Pokud chcete pít džus, musí být čerstvě vymačkaný. Nepijte ho moc. Pokud chcete pít čaj, vyberte si zelený, nebo bylinkový. Podporují imunitní systém. Jezte lehce stravitelnou stravu, které je plná výživných látek. Polévky vás opravdu postaví na nohy. Speciálně zeleninové, se spoustou kapusty. Čím méně energie vaše tělo věnuje trávení, tím více může využít na léčbu.

Odšťavňování je úžasné, hlavně co se zeleniny a ovoce týče. Pijte tyto šťávy min. 2x denně. Spousta lidí pije pouze tyto šťávy, když jsou nemocní. Dostáváte potřebné výživné látky a přitom se nezatěžujete trávením. Vyhněte se cukru, kofeinu, bílé mouce. Jsou to jedy !!! Nejezte mléčné výrobky, smažené jídlo, a maso. Opravdu se těchto věcí vyvarujte, pokud se snažíte vyléčit. Ideální je alkalická (zásaditá) strava. Čím kyselejší je vaše strava, tím úžasnější prostředí pro viry a bakterie.

Pokud jsme překyselení, nežijeme zdravý život. Podívejte se na internet, abyste zjistili, které potraviny jsou zásadité a které kyselé. Upřednostňujte ty zásadité. Lépe řečeno, jezte pouze ty zásadité:-) Když jste nemocní je to nezbytné. Pokud jste nemocní, stravujte se převážně ovocem a zeleninou. Ideálně byste to měli dělat pořád.

Pobývejte na sluníčku. Sluneční svit je nezbytný pro naše biologické funkce. Slunce nabíjí náš imunitní systém. Slunce také nabíjí štítnou žlázu. UV paprsky fungují jako přírodní baktericidní prostředek. Slunce nezpůsobuje onemocnění, naopak jeho nedostatek způsobuje onemocnění!!! Vitamin D je jeden z nejdůležitějších steroidů, co se léčby týče. V syntetické formě ho tělo nevyužije. Tělo si ho samo vytváří, když je vystaveno slunečnímu svitu.

Strach ze slunce, kterým vás krmí, stojí na velice chatrných vědeckých výzkumech. Asi na toto téma brzo udělám další video. Seďte na slunce bez jakéhokoliv ochranného filtru, bez brýli a s minimem oblečení. Neříkám, abyste se cíleně pekli. Nevystavujte se mu mezi 10:00-15:00 hodinou. Jinak choďte na sluníčko, koupejte se v něm po dobu asi 10-20 minut. Dále můžete kloktat sůl. 1 lžička mořské soli do cca 250 ml vody. Tahle věc se opakovaně osvědčuje, jako jedna z nejlepších.

Můžete také popíjet horkou ionizovanou vodu. Povařte zhruba 700 ml vody v nerezovém hrnci s pokličkou, po dobu 15-20 minut, nalejte do kovové termosky s uzávěrem, pak každých 30 minut 1-2 doušky z termosky a to po celý den. Voda zůstane ionizovaná po dobu 12 hodin, kdy bude pořád teplá. Tím, že vodu povaříte, nebijete ji záporně nabitými ionty kyslíku. Jakmile negativně nabité ionty vstoupí do těla, naváží na sebe pozitivně nabité toxiny a odpad. Což způsobí neutralizace toxinů a odpadu a usnadní to tělu práci, když se jich chce zbavit.

To bylo pár návodů, jak usnadnit svému tělu aby se vrátilo do rovnováhy. Pamatujte, že se nemůžete vrátit zpět k věcem, které jste dělali předtím, než jste onemocněli. Nemoc je indikátorem, že musíme změnit to, co jsme si mysleli, nebo dělali předtím, než jsme onemocněli. Nemoc je ve skutečnosti proces léčby, který nám říká: “Ve tvém životě je něco, co musíš změnit! “

Čím rychleji tyto faktory odstraníte, tím rychleji se vibračně naladíte na frekvenci léčení. a tím méně pravděpodobné bude, že se vám to stane zase.

Krásný týden :-)